Розсувні системи для міжкімнатних дверей

Розсувні системи для міжкімнатних дверей

Розсувні кімнатні двері − практичні і популярні конструкції, завдяки економії простору, естетичному зовнішньому вигляду, функціональності. Вони виготовляються з різних матеріалів, в різноманітних модифікаціях, що дозволяє гармонійно поєднувати конструкції з інтер’єром приміщення.

Якими бувають розсувні системи для міжкімнатних дверей?

Сучасні різновиди розсувних систем для міжкімнатних дверей класифікують за трьома напрямками:

  • Матеріал. Це може бути натуральна деревина, МДФ, ударостійке скло, дзеркальні поверхні. Комбінують і кілька видів, наприклад, дерево зі склом. Такі поєднання розширюють дизайнерські можливості і підвищують естетичність. Враховуйте, що кожен матеріал має свої переваги та особливості. Дерев’яні моделі довговічні, виглядають стильно і статутно. Скляні − актуальні для вологих приміщень (туалет, ванна кімната, душова). Двері з МДФ доступні за ціною і не поступаються за багатьма характеристиками іншим конструкціям. Окантовка розсувних систем в більшості випадків виготовляється з довговічного і легкого алюмінію.
  • Принцип пристрою розсувної системи для міжкімнатних дверей. Найпоширеніші варіанти − розсувні і складні. Перший різновид складається з однієї або декількох стулок. Це найбільш ергономічні конструкції, якщо розглядати з боку економії простору. Як різновид дверей-купе − конструкція всередині отворів з двома стулками, де елементи монтуються по центру і рухаються назустріч. Другий тип − з кількох елементів, які за будовою нагадують гармошку. Такі конструкції також використовують для зонування простору за типом ширми. Є ще один підвид розсувних систем − радіусні, ​​що мають округлу форму. Вони рухаються по напрямним, які повторюють форму дверей.
  • Кількість стулок. Це головна відмінність дверних елементів на роликах. Будь-який варіант, складаний або розсувний, містить одну або декілька стулок. Скільки їх буде, визначають в залежності від ширини дверного отвору, метражу приміщення, особистих побажань замовника.

Використання таких систем рекомендовано у випадках коли:

  • приміщення тісне і звичайним дверям ніде розгорнутись, або цьому заважають меблі;
  • потрібно перекрити величезний дверний отвір;
  • відбувається зонування квартири-студії, об’єднуються кухня з вітальнею і т. п.;

Дізнайтесь більше про розсувні системи для міжкімнатних дверей за посиланнямhttps://raumplus.ua/ua/korisna-informatsija-vid-raumplus/rozsuvni-sistemi-dlja-mizhkimnatn